Telefon

PUSAT PEMBANGUNAN DAN HARTA

PUSAT PEMBANGUNAN DAN HARTA
# NAMA JAWATAN TEL. (09668xxxx) email@umt.edu.my
1 Ir. Haji Mohd Zaideen Bin Yusoff Pengarah Pembangunan Dan Harta 4488 zaideen[at]umt.edu.my
2 Mazlina Binti Mohd Razaki Setiausaha Pejabat 4499 mazlina.mr[at]umt.edu.my
3 Engr. Mohd Faizal Bin Mohd Noor Timbalan Pengarah 4445 md.faizal[at]umt.edu.my
*BAHAGIAN PENTADBIRAN DAN KEWANGAN (PPH)
# NAMA JAWATAN TEL. (09668xxxx) email@umt.edu.my
1 Masri Bin Muda Ketua Bahagian 4409 masrimuda[at]umt.edu.my
**Seksyen Pentadbiran (PPH)
# NAMA JAWATAN TEL. (09668xxxx) email@umt.edu.my
1 Aizan Binti Ibrahim Penolong Pegawai Tadbir/Ketua Seksyen 4402 aizan[at]umt.edu.my
2 Wan Rosnaini Binti Wan Razak Pembantu Tadbir (P/O) 4401 w.rosnaini[at]umt.edu.my
3 Zaliha Binti Md Nor Pembantu Tadbir (P/O) 4401 zaliha[at]umt.edu.my
4 Mohamad Hafiz Bin Mohamad @ Johari Pembantu Operasi 4401 hafiz.mohamad[at]umt.edu.my
5 Wan Ghalizawati Binti Harun @ Wan Ahmad Pembantu Awam 4401 w.ghalizawati[at]umt.edu.my
**Seksyen Kewangan (PPH)
# NAMA JAWATAN TEL. (09668xxxx) email@umt.edu.my
1 Juhaira Binti Abdul Rahman Penolong Akauntan Kanan/Ketua Seksyen 4491 juhaira[at]umt.edu.my
2 Muhammad Fadhil Bin Abdul Wahab Pembantu Tadbir (Kewangan) 4491 fadhil.abdul[at]umt.edu.my
*BAHAGIAN PENGURUSAN PEMBANGUNAN (PPH)
# NAMA JAWATAN TEL. (09668xxxx) email@umt.edu.my
1 Abdul Hadi Bin Muhammad Ketua Bahagian 4443 abdulhadi[at]umt.edu.my
**Seksyen Arkitek (PPH)
# NAMA JAWATAN TEL. (09668xxxx) email@umt.edu.my
1 Syed Mohd Fadhlee Bin Syed Alwi Pen. Pengarah Kanan (Arkitek)/Ketua Seksyen (Rekabentuk) 4453 syed.fadhlee[at]umt.edu.my
2 Mohd Taufik Bin Mustafa Pen. Pegawai Senibina 4288 m.taufik[at]umt.edu.my
3 Rosli Bin Embong Pen. Pegawai Senibina 4288 rosliembong[at]umt.edu.my
4 Che Ku Ayub Bin Che Ku Abdullah Pelukis Pelan Kanan (Seni Bina) 4288 ayub[at]umt.edu.my
5 Ahmad Shariman Bin Ab Rahman Penolong Pegawai Senibina 4288 shariman[at]umt.edu.my
**Seksyen Awam dan Struktur (PPH)
# NAMA JAWATAN TEL. (09668xxxx) email@umt.edu.my
1 Mohd Faisal Bin Mohamad Penolong Pengarah (Awam & Struktur)/Ketua Seksyen 4414 faisal.mohamad[a]umt.edu.my
2 Harianto Bin Muhamad Penolong Jurutera 4357 harianto[at]umt.edu.my
3 Wan Mat Nong Bin Wan Endot Penolong Jurutera 4543 wmn[at]umt.edu.my
4 Mohd Kamal Azani Bin Sulaiman Penolong Jurutera 4487 mokasu[at]umt.edu,my
5 Zulkiffli Bin Jaafar Penolong Jurutera 4544 zulkiffli[at]umt.edu.my
6 Mohd Faizal Bin Mustapha Penolong Jurutera 4543 m.faizal [at] umt.edu.my
7 Rasyizah Binti Che Rashid Pelukis Pelan (Kej. Awam) 4288 rasyizah[at]umt.edu.my
**Seksyen Mekanikal (PPH)
# NAMA JAWATAN TEL. (09668xxxx) email@umt.edu.my
1 Fadli Bin Mamat Pen. Pengarah Kanan (Mekanikal) / Ketua Seksyen 4395 fadlimamat[at]umt.edu.my
2 Afsan Ridzuan Bin Zuhari Penolong Jurutera 4448 afsan.zuhari[at]umt.edu.my
**Seksyen Elektrikal (PPH)
# NAMA JAWATAN TEL. (09668xxxx) email@umt.edu.my
1 Mohd Ridhuan Bin Ibrahim Penolong Jurutera Kanan/Ketua Seksyen 4492 ridhuanibrahim[at]umt.edu.my
2 Mohd Noor Hafiz Bin Zakaria Penolong Jurutera 4493 noorhafiz[at]umt.edu.my
3 Mat Alwi Bin Omar Penolong Jurutera 4493 m_alwi[at]umt.edu.my
*BAHAGIAN PENGURUSAN PENYELENGGARAAN (PPH)
# NAMA JAWATAN TEL. (09668xxxx) email@umt.edu.my
1 Wan Azman Bin Wan Alwi Ketua Bahagian 4444 w.azman[at]umt.edu.my
**Seksyen Awam dan Struktur (Penyelenggaraan) (PPH)
# NAMA JAWATAN TEL. (09668xxxx) email@umt.edu.my
1 Mohd Zahanapi Bin Hassan Penolong Jurutera Kanan/Ketua Seksyen 4498 mzahanapi[at]umt.edu.my
2 Engku Ahadi Bin Che Ku Nera Penolong Jurutera 4487 ahadi[at]umt.edu.my
3 Ahmad Fairus Bin Abdullah Penolong Jurutera 4495 a.fairus[at]umt.edu.my
4 Nor Ehwanie Binti Mohamaddiah Penolong Jurutera 4495 waniey[at]umt.edu.my
5 Dzulkifli Bin Awang Penolong Jurutera 4487 dzul[at]umt,edu,my
6 Muhammad Hamdan Bin Said Penolong Jurutera 4299 m.hamdan[at]umt.edu.my
7 Mat Fadil@Fadhil Bin Sapii Penolong Pegawai Pertanian 4542 m.fadil[at]umt.edu.my
8 Mohd Romzi Hanafi Bin Muda Pembantu Kemahiran 4487 mrhm[at]umt.edu.my
**Seksyen Mekanikal (Penyelenggaraan) (PPH)
# NAMA JAWATAN TEL. (09668xxxx) email@umt.edu.my
1 Mohd Abdullah Bin Mohd Badrillah Penolong Jurutera/Ketua Seksyen 4494 m.abdullah@umt.edu.my
2 Suhailan Bin Sidik Penolong Jurutera 4448 suhailan.sidik [at]umt.edu.my
3 Mansor Bin Wahab Penolong Jurutera 4448 mansor[at]umt.edu.my
4 Lokman Mustaqim Mohamed Penolong Jurutera 4494 lokman.mohamed[at]umt.edu.my
5 Irwadi Bin Muhamad Yunus Penolong Jurutera 4448 wady[at]umt.edu.my
**Seksyen Elektrikal / Tenaga (PPH)
# NAMA JAWATAN TEL. (09668xxxx) email@umt.edu.my
1 Ahmad Sharunizan Bin Md. Ghani Penolong Pengarah Kanan (Elektrik)/Ketua Seksyen 4406 sharunizan[at]umt.edu.my
2 Mahadi Bin Kashim @ Hashim Penolong Jurutera 4493 mahadi[at]umt.edu.my
3 Mohd Fadhil Bin Rani Penolong Jurutera 4848 fadhil[at]umt.edu.my
4 Mohd Raffizal Bin Ramaly Penolong Jurutera 4493 raffizal[at]umt.edu.my
5 Ahmad Firdaus Bin Muhammad Penolong Jurutera 4544 firdaus.m[at]umt.edu.my
6 Mohd Najhan Bin Ali Penjaga Jentera Elektrik 4848 najhan.ali[at]umt,edu,my
7 Jafari Bin Jusoh@Ibrahim Penjaga Jentera Elektrik 4493 Jafari[at]umt.edu.my
8 Salman Bin Harun Pembantu Kemahiran 4487 salman[at]umt.edu.my
*BAHAGIAN KONTRAK DAN UKUR BAHAN (PPH)
# NAMA JAWATAN TEL. (09668xxxx) email@umt.edu.my
1 Noorainum Binti Khalid Ketua Bahagian 4140 noorainum.k[at]umt.edu.my
**Seksyen Pra Kontrak (PPH)
# NAMA JAWATAN TEL. (09668xxxx) email@umt.edu.my
1 Anasrullah Bin Zainol Penolong Juruukur Bahan Kanan / Ketua Seksyen 4496 anas[at]umt.edu.my
2 Mohd Shahril Bin Ab Rahman Penolong Juruukur Bahan 4495 shahril.ab[at]umt.edu.my
**Seksyen Pasca Kontrak (PPH)
# NAMA JAWATAN TEL. (09668xxxx) email@umt.edu.my
1 Mohd Salahadi Bin Husin Penolong Juruukur Bahan / Ketua Seksyen 4248 m.salahadi[at]umt,edu.my
2 Mazilah Binti Abd Karim Penolong Juruukur Bahan 4495 mazilah[at]umt,edu,my
3 Mariana Binti Othman Penolong Juruukur Bahan 4848 mariana[at]umt.edu.my
*BAHAGIAN PENGURUSAN FASILITI DAN KENDERAAN (PPH)
# NAMA JAWATAN TEL. (09668xxxx) email@umt.edu.my
1 Azize Bin Abdullah Ketua Bahagian 3666 azize[at]umt.edu.my
**Seksyen Pengurusan Aset, Ruang dan Kenderaan (PPH)
# NAMA JAWATAN TEL. (09668xxxx) email@umt.edu.my
1 Mohd Riezuan Bin Razali Penolong Jurutera/Ketua Seksyen 3686 m.riezuan [at] umt.edu.my
2 Mohd Hasmizi Bin Mohmad Penolong Jurutera 3520 hasmizi[at]umt.edu.my
3 Zahari Bin Mat Rani Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 3950/4265 zaha[at]umt.edu.my
4 Muizzuddin Bin Shuhaimi Pembantu Tadbir (P/O) 3538 muizzuddin.s[at]umt.edu.my
5 Ahmad Azlan Bin Ngah Pembantu Tadbir (P/O) 3538 aan[at]umt.edu.my
6 Ahmad Azrulazan Bin Harun Juruteknik Komputer 3950/4265 a.azrulazan[at]umt.edu.my
7 Ahmad Amin Fahmi Bin Hashim Juruteknik Komputer 3950/4265 amin.fahmi[at]umt.edu.my
8 Mohd Hafizi Bin Idzlan Juruteknik Komputer 3950/4265 hafizi.idzlan[at]umt.edu.my
9 Mazli Bin Muda Pembantu Operasi 3950/4268 mazli.muda[at]umt.edu.my
**Seksyen Pengurusan Majlis (PPH)
# NAMA JAWATAN TEL. (09668xxxx) email@umt.edu.my
1 Mohd Zaidi Bin Abd Razab@Abd Karim Penolong Jurutera/Ketua Seksyen 3677 mdzaidi[at]umt,edu.my
2 Ahmad Saiful Muhaimin Bakar Pembantu Tadbir (P/O) 3778 a.saiful[at]umt.edu.my
3 Siti Haji Binti Ismail Pembantu Awam 3706 sitihaji[at]umt.edu.my
4 Noor Aslinda Binti Ibrahim Pembantu Awam 3706 aslindaibrahim[at]umt.edu.my
5 Dewan Senat 09-6684269
6 Kaunter Rumah Universiti 09-6683706
7 Pejabat Am Rumah Universiti 09-6683711
8 No. Faks Pusat Pembangunan Dan Harta 09-6684500
9 No. Faks Rumah Universiti 09-6683704
10 No. Faks Fasiliti & Kenderaan 09-6683817

PORTAL UMT