Telefon

PUSAT PEMBANGUNAN DAN HARTA

# NAMA JAWATAN TEL.
(09668xxxx)
email@umt.edu.my
1 Ir. Haji Mohd Zaideen Bin Yusoff Pengarah Pembangunan Dan Harta 4488 zaideen[at]umt.edu.my
2 Mazlina Binti Mohd Razaki Setiausaha Pejabat 4499 mazlina.mr[at]umt.edu.my
3 Engr. Mohd Faizal Bin Mohd Noor Timbalan Pengarah 4445 md.faizal[at]umt.edu.my
BAHAGIAN PENTADBIRAN DAN KEWANGAN
# NAMA JAWATAN TEL. (09668xxxx) email@umt.edu.my
1 Shahril Shah Bin Mohammad Penolong Pendaftar Kanan /Ketua Bahagian 4803 shahril.shah[at]umt.edu.my
**Seksyen Pentadbiran
1 Aizan Binti Ibrahim Penolong Pegawai Tadbir/Ketua Seksyen 4402 aizan[at]umt.edu.my
2 Wan Rosnaini Binti Wan Razak Pembantu Tadbir (P/O) 4401 w.rosnaini[at]umt.edu.my
3 Zaliha Binti Md Nor Pembantu Tadbir (P/O) 4401 zaliha[at]umt.edu.my
4 Mohamad Hafiz Bin Mohamad @ Johari Pembantu Operasi 4401 hafiz.mohamad[at]umt.edu.my
5 Wan Ghalizawati Binti Harun @ Wan Ahmad Pembantu Awam 4401 w.ghalizawati[at]umt.edu.my
**Seksyen Kewangan
1 Juhaira Binti Abdul Rahman Penolong Akauntan Kanan/Ketua Seksyen 4491 juhaira[at]umt.edu.my
2 Muhammad Fadhil Bin Abdul Wahab Pembantu Tadbir (Kewangan) 4491 fadhil.abdul[at]umt.edu.my
BAHAGIAN PENGURUSAN PEMBANGUNAN
# NAMA JAWATAN TEL. (09668xxxx) email@umt.edu.my
1 Mohd Faizal Bin Mohd Noor Ketua Bahagian 4445 md.faizal[at]umt.edu.my
**Seksyen Arkitek
1 Syed Mohd Fadhlee Bin Syed Alwi Pen. Pengarah Kanan (Arkitek)/Ketua Seksyen (Rekabentuk) 4453 syed.fadhlee[at]umt.edu.my
2 Mohd Taufik Bin Mustafa Pen. Pegawai Senibina 4288 m.taufik[at]umt.edu.my
3 Rosli Bin Embong Pen. Pegawai Senibina 4288 rosliembong[at]umt.edu.my
4 Che Ku Ayub Bin Che Ku Abdullah Pelukis Pelan Kanan (Seni Bina) 4288 ayub[at]umt.edu.my
**Seksyen Awam dan Struktur
1 Mohd Faisal Bin Mohamad Penolong Pengarah (Awam & Struktur)/Ketua Seksyen 4414 faisal.mohamad[a]umt.edu.my
2 Harianto Bin Muhamad Penolong Jurutera 4357 harianto[at]umt.edu.my
3 Wan Mat Nong Bin Wan Endot Penolong Jurutera 4543 wmn[at]umt.edu.my
4 Mohd Kamal Azani Bin Sulaiman Penolong Jurutera 4487 mokasu[at]umt.edu,my
5 Mohd Zaidi Bin Abd Razab@Abd Karim Penolong Jurutera 4543 mdzaidi[at]umt,edu.my
6 Zulkiffli Bin Jaafar Penolong Jurutera 4544 zulkiffli[at]umt.edu.my
7 Rasyizah Binti Che Rashid Pelukis Pelan (Kej. Awam) 4288 rasyizah[at]umt.edu.my
**Seksyen Mekanikal
1 Wan Azman Bin Wan Alwi Penolong Pengarah Kanan (Mekanikal) /Ketua Seksyen 4444 w.azman[at]umt.edu.my
2 Fadli Bin Mamat Pen. Pengarah Kanan (Mekanikal) 4395 fadlimamat[at]umt.edu.my
3 Afsan Ridzuan Bin Zuhari Penolong Jurutera 4448 afsan.zuhari[at]umt.edu.my
**Seksyen Elektrikal
1 Ahmad Sharunizan Bin Md. Ghani Penolong Pengarah Kanan (Elektrik)/Ketua Seksyen 4406 sharunizan[at]umt.edu.my
2 Mohd Ridhuan Bin Ibrahim Penolong Jurutera 4492 ridhuanibrahim[at]umt.edu.my
3 Mohd Noor Hafiz Bin Zakaria Penolong Jurutera 4493 noorhafiz[at]umt.edu.my
4 Mat Alwi Bin Omar Penolong Jurutera 4493 m_alwi[at]umt.edu.my
**Seksyen Kontrak dan Ukur Bahan
1 Noorainum Binti Khalid Pen. Pengarah Kanan (Kub) / Ketua Seksyen 4140 noorainum.k[at]umt.edu.my
2 Anasrullah Bin Zainol Penolong Juruukur Bahan Kanan 4496 anas[at]umt.edu.my
3 Mohd Shahril Bin Ab Rahman Penolong Juruukur Bahan 4495 shahril.ab[at]umt.edu.my
4 Mohd Salahadi Bin Husin Penolong Juruukur Bahan 4248 m.salahadi[at]umt,edu.my
5 Mazilah Binti Abd Karim Penolong Juruukur Bahan 4495 mazilah[at]umt,edu,my
6 Mariana Binti Othman Penolong Juruukur Bahan 4848 mariana[at]umt.edu.my
BAHAGIAN PENGURUSAN PENYELENGGARAAN
# NAMA JAWATAN TEL. (09668xxxx) email@umt.edu.my
1 Abdul Hadi Bin Muhammad Ketua Bahagian 4443 abdulhadi[at]umt.edu.my
**Seksyen Awam dan Struktur (Pengurusan Aduan)
1 Masri Bin Muda Pen. Pengarah Kanan (Awam)/Ketua Seksyen 4409 masrimuda[at]umt.edu.my
2 Dzulkifli Bin Awang Penolong Jurutera 4487 dzul[at]umt,edu,my
3 Ahmad Fairus Bin Abdullah Penolong Jurutera 4495 a.fairus[at]umt.edu.my
4 Muhammad Hamdan Bin Said Penolong Jurutera 4299 m.hamdan[at]umt.edu.my
5 Mohd Romzi Hanafi Bin Muda Pembantu Kemahiran 4487 mrhm[at]umt.edu.my
**Seksyen Awam dan Struktur (Kebersihan)
1 Mohd Zahanapi Bin Hassan Penolong Jurutera Kanan/Ketua Seksyen 4498 mzahanapi[at]umt.edu.my
2 Nor Ehwanie Binti Mohamaddiah Penolong Jurutera 4495 waniey[at]umt.edu.my
3 Engku Ahadi Bin Che Ku Nera Penolong Jurutera 4487 ahadi[at]umt.edu.my
**Seksyen Mekanikal (Fasiliti)
1 Mohd Abdullah Bin Mohd Badrillah Penolong Jurutera/Ketua Seksyen 4494 m.abdullah@umt.edu.my
2 Suhailan Bin Sidik Penolong Jurutera 4448 suhailan.sidik [at]umt.edu.my
3 Mansor Bin Wahab Penolong Jurutera 4448 mansor[at]umt.edu.my
4 Lokman Mustaqim Mohamed Penolong Jurutera 4494 lokman.mohamed[at]umt.edu.my
**Seksyen Elektrikal / Tenaga (PPH)
1 Mahadi Bin Kashim @ Hashim Penolong Jurutera/Ketua Seksyen 4493 mahadi[at]umt.edu.my
2 Mohd Fadhil Bin Rani Penolong Jurutera 4848 fadhil[at]umt.edu.my
3 Mohd Raffizal Bin Ramaly Penolong Jurutera 4493 raffizal[at]umt.edu.my
4 Ahmad Firdaus Bin Muhammad Penolong Jurutera 4544 firdaus.m[at]umt.edu.my
5 Mohd Najhan Bin Ali Penjaga Jentera Elektrik 4848 najhan.ali[at]umt,edu,my
6 Jafari Bin Jusoh@Ibrahim Penjaga Jentera Elektrik 4493 Jafari[at]umt.edu.my
7 Salman Bin Harun Pembantu Kemahiran 4487 salman[at]umt.edu.my
**Seksyen Landskap (PPH)
1 Lar. Azlin Binti Bajuri Penolong Pengarah (Arkitek Landskap) /Ketua Seksyen 4888 azlin.bajuri[at]umt.edu.my
2 Ahmad Shariman Bin Ab Rahman Penolong Pegawai Senibina 4288 shariman[at]umt.edu.my
3 Mat Fadil@Fadhil Bin Sapii Penolong Pegawai Pertanian 4542 m.fadil[at]umt.edu.my
BAHAGIAN PENGURUSAN FASILITI DAN KENDERAAN
# NAMA JAWATAN TEL. (09668xxxx) email@umt.edu.my
1 Azize Bin Abdullah Ketua Bahagian 4446 azize[at]umt.edu.my
**Seksyen Pengurusan Kenderaan
1 Irwadi Bin Muhamad Yunus Penolong Jurutera/Ketua Seksyen 3819 wady[at]umt.edu.my
2 Muhammad Jailani Bin Sulaiman Pembantu Tadbir (P/O) 3538 m.jailani[at]umt.edu.my
3 Muizzuddin Bin Shuhaimi Pembantu Tadbir (P/O) 3538 muizzuddin.s[at]umt.edu.my
4 Mohd Hasmizi Bin Mohmad Penolong Jurutera 3819 hasmizi[at]umt.edu.my
**Seksyen Pengurusan Aset & Ruang
1 Mohd Riezuan Bin Razali Penolong Jurutera/Ketua Seksyen 3686 m.riezuan [at] umt.edu.my
2 Zahari Bin Mat Rani Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 3950/4265 zaha[at]umt.edu.my
3 Siti Salbiah Binti Abd Aziz@Din Pembantu Tadbir (P/O) 3950/4265 sal.aziz[at]umt.edu.my
4 Ahmad Azrulazan Bin Harun Juruteknik Komputer 3950/4265 a.azrulazan[at]umt.edu.my
5 Ahmad Amin Fahmi Bin Hashim Juruteknik Komputer 3950/4265 amin.fahmi[at]umt.edu.my
6 Mohd Hafizi Bin Idzlan Juruteknik Komputer 3950/4265 hafizi.idzlan[at]umt.edu.my
7 Mazli Bin Muda Pembantu Operasi 3950/4268 mazli.muda[at]umt.edu.my
**Seksyen Pengurusan Majlis
1 Mohd Faizal Bin Mustapha Penolong Jurutera/Ketua Seksyen 3677 m.faizal [at] umt.edu.my
2 Ahmad Saiful Muhaimin Bakar Pembantu Tadbir (P/O) 3778 a.saiful[at]umt.edu.my
3 Siti Haji Binti Ismail Pembantu Awam 3706 sitihaji[at]umt.edu.my
4 Noor Aslinda Binti Ibrahim Pembantu Awam 3706 aslindaibrahim[at]umt.edu.my
5 Dewan Senat 4269
6 Kaunter Rumah Universiti 3706
7 Pejabat Am Rumah Universiti 3711
8 No. Faks Pusat Pembangunan Dan Harta 4500
9 No. Faks Rumah Universiti 3704
10 No. Faks Fasiliti & Kenderaan 3817

PORTAL UMT